logo text

incoterms

bratisl

IMTP

RMTP

UDMTP

ПП «ТРФ» було засноване 01 червня 2006 року. Основними напрямками діяльності підприємства є надання послуг в галузі транспортно-експедиторського обслуговування та фрахтування вантажів, агентування суден, організація доставки вантажів залізничним транспортом по Україні та країнам СНД, а також комплекс додаткових суміжних послуг (організація митного декларування, страхування, сюрвейерського огляду та інспекції вантажів, т.п.).

ПП «ТРФ» здійснює свою діяльність в українських дунайських портах, а саме: Ізмаїл, Рені, Усть-Дунайськ (в тому числі портопукт Кілія). Високу якість послуг, що надаються, забезпечує професійний колектив, співробітники якого працюють в цій галузі понад 10 років.

На теперішній час підприємство має можливість організовувати мультимодальні перевезення з будь-якої точки України та країн СНД у будь-який іноземний порт на Дунаї, а також у зворотному напрямку із здійсненням експортно-імпортних та транзитних вантажних робіт в українських дунайських портах.

Як член Одеської регіональної Торгово-промислової палати України, ПП «ТРФ» має можливість організації авторитетної та якісної інспекції вантажів з видачею відповідних документів.